Naujienos
Namuose > Naujienos > Turinys
Pastaba: Pašto tarnyba nepriima naujovinimo, spustelėkite, kad sužinotumėte daugiau.
- Dec 27, 2017 -

Gerbiami visi klientai,

Dėl mūsų pašto paslaugų teikėjo "chinasepta .com" neseniai atnaujinamos, bus tęsiamos maždaug 20 dienų nuo 2018 m. Sausio 1 d., Tai turės tam tikrą įtaką mūsų priimant ir siunčiant laiškus.

Taigi, norėdami su jumis susisiekti su kitu el. Pašto administratoriu "alwsci.com", visi mūsų pardavimai atitinkamai informuos šią informaciją.


Jei jau susisiekėte su mumis " alwsci.com " prašome ignoruoti pranešimą.

Norėdami išvengti nepatogumų, jei turite kokių klausimų ar užsakymų, susisiekite tiesiogiai su savo pardavimais:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alvesci.com
Juder: juder @ alwsci. Com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Markė: mark@alwsci.com
Gegužės: may@alwsci.com
Jasonas: jason@alwsci.com

Atsiprašome dėl nepatogumų, netrukus bus atnaujintas pradinis laiškas.
Ačiū visiems jums visada mus palaiko.

ALWSCI komanda.